راه کم کردن و رفع چربی های شکم

       تغذیه نامناسب منجر به بروز مشکلات بسیاری می‌شود که ایجاد چربی درناحیه شکم یکی از آن‌هاست.
       چربی‌ شکم، موردی است که خیلی‌ها را دچار دردسر کرده است؛ اگر می‌خواهید چربی‌های شکم‌تان از بین برود توصیه می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید.
      بی‌شک موادی که معرفی می‌شود تا حد زیادی می‌توانند به کاهش و رفع چربی شکم شما کمک کند.

ویتامین C
      ویتامین C با داشتن قابلیت بالا برای رفع چربی‌ها، قادر خواهد بود چربی‌های ایجاد شده در ناحیه شکم را از بین ببرد، از اینرو، خوردن مرکبات راه مناسبی برای سوزاندن این چربی‌ها است.

     با مصرف ویتامین C نه تنها چربی‌های اضافی را به راحتی می‌سوزانید بلکه به سلامت خود نیز کمک می‌کنیم چرا که بدن به این ماده غذایی نیاز مبرم دارد.

لبنیات
      محصولات لبنی، یکی دیگر از منابع خوب غذایی هستند که به سوزاندن چربی‌های شکم کمک می‌کنند؛ شیر از جمله محصولات لبنی است که چربی‌ها را به راحتی به اجزای قابل هضم در بدن تبدیل می‌کند.محصولات لبنی با کاهش و از بین‌بردن تراکم چربی در بدن، به کوچک‌شدن شکم، کمک قابل توجهی می‌کنند، پس بهتر است برای از بین‌بردن چربی‌های شکم، هر روز یکی از محصولات لبنی را در برنامه غذایی خود بگنجانیم.

بادام زمینی
     بادام هندی، بادام زمینی و بادام از جمله چربی‌های خوبی هستند که بدن به آن‌ها نیاز اساسی دارد. مغزها، عمل متابولیسم را در بدن سریع‌تر می‌کنند و با این کار باعث می‌شوند چربی‌های انباشته شده به انرژی تبدیل شوند و سوزاندن چربی‌های شکم سریع‌تر صورت گیرد.

گل کلم
     غذاهایی که عمل متابولیسم را افزایش می‌دهند برای سوزاندن چربی‌های شکم مفیدند. از اینرو خوردن سبزی‌جاتی مانند گل‌ کلم، کلم پیچ برای رهایی از چربی‌های شکم، توصیه می‌شود.

چای سبز
      چای سبز نیز منبع خوب دیگری از غذاهایی است که به رفع چربی‌های شکم کمک می‌کند و شاید بتوان گفت از میان تمام غذاهای مفید برای از بین‌بردن چربی‌های شکم، این نوشیدنی بهترین انتخاب باشد.نوشیدن یک فنجان چای سبز در روز، کمک بسیار زیادی در از بین بردن چربی‌های شکم به شما خواهد کرد.
/ 1 نظر / 16 بازدید
باران باکس

با سلام خدمت شما دوست عزیز همان طور که میدانید امروزه تقریباً تمام سایت ها و وبلاگ ها برای معرفی بیشتر و تبلیغات اقدام به تبادل لینک می کنند . نمونه های این تبلیغات را در سراسر اینترنت بارها دیده اید . لینک باکس باران امکان تبادل لینک گروهی با صدها سایت و وبلاگ را فراهم میکند. شما بدون اینکه خود را درگیر تبادل لینک با چندین سایت کنید میتوانید با استفاده از لینک باکس باران و قرار دادن کد لینک باکس در قالب خود ، همزمان با تعداد زیادی سایت و وبلاگ تبادل لینک کرده و شانس دیده شدن خود را در میان هزاران سایت و وبلاگ ایرانی بیشتر کنید و در مدتي کوتاه مخاطبين زيادي را براي خود جذب کنيد امیدواریم از لینک باکس باران رضایت کامل داشته و بزودی شاهد پیشرفت سایت یا وبلاگ خود باشید با آرزوي موفقيت و پيشرفت روز افزون سايت هاي ايراني